Korzystając z pięknej ,jesiennej pogody uczniowie klasy 2a wybrali się do parku . Podziwialiśmy złotą, polska jesień, która zagościła wśród drzew. Wchodząc do parku dzieciaczki powitała ruda mieszkanka. Z radością obserwowaliśmy jej podskoki wśród drzew. Uczniowie bardzo miło spędzili czas, bawiąc się, ale również poszerzając swoje wiadomości. Byliśmy w Muzeum Rud Żelaza, w którym dowiedzieliśmy się, iż w okolicy Częstochowy było wiele złóż rud żelaza. Wychodząc z parku naszym oczom znów pokazała się wiewiórka jak również zobaczyliśmy dzięcioła ukrytego wśród liści. Uczniowie bardzo fajnie spędzili czas na łonie natury. Wróciliśmy do szkoły bić rekord w udzielaniu pierwszej pomocy.

aut. D. Salwa