Dzień Edukacji Narodowej

Nauczycielom oraz pracownikom oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najlepsze życzenia. Nauczyciel to osoba, która jest nie tylko fachowcem w swojej dziedzinie, ale także jest sprawnym pedagogiem i psychologiem, wychowawcą nie tylko swoich uczniów, ale bardzo często osobą pomocną rodzicom. Jak mało kto potrafi sprostać rosnącym z roku na rok wymaganiom, zwiększającej się ilości obowiązków, rosnącym potrzebom szkoły i uczniów. Dziękuję Wam za Wasze zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów, ale także w stosunku do problemów. Dziękuję za życzliwość i serdeczność, którymi niezmiennie obdarzacie uczniów. Za to także, że jesteście twórczy i kreatywni, pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw. Dziękuję Wam i pracownikom administracji, obsługi za to, że zawsze, w każdej dobrej i złej chwili mogę liczyć na Waszą pomoc i wsparcie. Mam głęboką nadzieję, że czujecie na co dzień, nie tylko dziś, że Wy możecie liczyć na podobną pomoc i wsparcie z mojej strony.

Dyrektor szkoły – Beata Zemła

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content