|

Dzień Otwarty – Międzynarodowy Dzień Erasmus+ w naszej szkole

W dniu 10.10.2019 w naszej szkole obchodziliśmy międzynarodowy Dzień Erasmus+. Z tej okazji koordynator projektu p.Grażyna Markowska we współpracy z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej p. Marzeną Łopacińską, Emilią Ciosek Szczęsną i Małgorzatą Górską zorganizowały Dzień Otwarty. W tym dniu gościliśmy przedszkolaków z pobliskich przedszkoli. Naszych gości przywitały uczennice reprezentujące kraje partnerskie Hiszpanię, Kraj Basków oraz Polskę. Przedszkolaki obejrzały wystawę z realizacji zadań projektu YES. Następnie, w bibliotece szkolnej odbyły się zajęcia. Dzieci obejrzały prezentację z realizowanych zadań projektowych, sprawdziły też swoje wiadomości o krajach europejskich. Gra interaktywna sprawiła dzieciom wiele przyjemności i wrażeń. Dzieci uczestniczyły także w zajęciach edukacyjnych, a na koniec, każdy przedszkolak otrzymał skarbonkę – świnkę z logo projektu YES Erasmus+.

Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia należy kliknąć w miniaturkę