Noc Bibliotek już za nami

Biblioteka szkolna już po raz trzeci włączyła się do ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. W tym roku znaleźliśmy się w gronie aż 1760 bibliotek.
W piątek 4 października na uczestników Nocy (która w tym roku upływała pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”) czekało jak zawsze wiele atrakcji. Nauczycielki – p. Iwona Będkowska i p. Marta Kaliszuk – przygotowały dla uczniów językowo-matematyczne podchody, które zawsze sprawiają uczniom wielką frajdę, była projekcja filmu Ptyś i Bill, wspólne przygotowanie kolacji, zabawa w chowanego z latarkami,  nocne pieczenie ciast. Koło godziny 3. nauczycielom brakło energii i uczniowie musieli iść spać, co okazało się dla nich najtrudniejszym zadaniem Nocy Bibliotek. Rano, po śniadanku, zmęczeni, ale w dobrych humorach rozeszliśmy się do domów, by zregenerować siły po pełnej wrażeń nocy. A w czerwcu zapraszamy na kolejne nocne harce z książką w tle.

Oglądaj zdjęcia z wydarzenia

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content