Dyskoteka

30 września świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Samorząd Uczniowski zorganizował z tej okazji dyskotekę szkolną dla uczniów klas 4-8, połączoną z obchodami Światowego Dnia Krawata. Każdy chłopiec, który przyszedł na zabawę w krawacie miał wstęp wolny. Podczas dyskoteki szkolnej odbył się konkurs wiązania krawata. Pomocnych wskazówek na ten temat udzielał p. Jarosław Garbaciak. Zwycięzcą tej sztuki okazała się Karina z kl. VIII a. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.
Nad bezpieczeństwem uczniów podczas dyskoteki czuwały panie: Agnieszka Garbaciak, Jolanta Bryk, Alina Kroszowska oraz p. Jarosław Garbaciak.