Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie 1a

17 września w klasie 1a obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności i odkrywania talentów.
Nauczyciel języka angielskiego p. Grażyna Markowska wspólnie z wychowawcą klasy p. Zdzisławą Kamińską zorganizowały International Dot Day – Międzynarodowy Dzień Kropki. Na zajęciach języka angielskiego uczniowie obejrzeli film o Vashti, a następnie zainspirowani opowiadaniem tworzyli kropkowe prace plastyczne. Następnie uczniowie wzięli udział w foto sesji. Kolorowe kropy, kropki, kropeczki były wszechobecne. Uczniowie zaprezentowali też swoją najnowszą kreację- wszyscy ubrani byli w kropki. Na zajęciach z wychowawcą wykonywali zadania matematyczne – oczywiście tematem przewodnim były kropki oraz konstelacje.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac uczniów klasy 1a przy sali nr 7.

aut G. Markowska

Galeria portretów ukaże się po kliknięciu w miniaturkę

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content