|

XXX Złota Mila Częstochowy

Dwudziestu siedmiu uczniów z naszej szkoły  wzięło udział w miniony piątek 13 września w XXX jubileuszowej edycji biegu „Złota Mila Częstochowy”.Impreza odbyła się na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym CKS Budowlani przy ulicy Dąbrowskiego. Była to masowa impreza, w której startowało kilkuset zawodników z całej Polski, rywalizujących ze sobą w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Każdy z biegaczy otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsi puchary i nagrody rzeczowe. Najmłodszymi zawodnikami reprezentującymi naszą szkołę byli uczniowie z klasy trzeciej Maja Gradoń i Patryk Sojda. Pozostali to uczniowie klas piątych, szóstych, siódmych i ósmych. Nagrody rzeczowe, a tym samym najlepsze miejsca zdobyli Maja Gradoń i Tomasz Formicki. Maja zajęła drugie miejsce i była najlepszą startującą zawodniczką z naszej szkoły, natomiast Tomek zajmując piąte miejsce w swoim biegu, był pierwszym zawodnikiem reprezentującym Częstochowę. Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu i życzymy dalszych sukcesów .    Nauczyciele wychowania fizycznego.  ( Wyniki zostaną podane po ogłoszeniu przez organizatora )

aut. A.J. Garbaciak

Aby obejrzeć, kliknij w minaiturkę