Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!

Życzymy Wam udanych wakacji i to nie tylko tych zasłużonych, wyczekiwanych, słonecznych, ale przede wszystkim prawdziwych! Wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny. Nigdy jednak nie zapomnijcie o bezpieczeństwie. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący, i ostrożni.

Szanowni Rodzice! Jakże nie podziękować Wam za wspólne dostrzeganie problemów i  potrzeb naszych uczniów! Przyjmijcie naszą wdzięczność i szacunek za wszelką współpracę, za działania wspierające proces edukacyjny i  opiekuńczo-wychowawczy szkoły, za zrozumienie, że dobro dziecka i  jego pomyślny rozwój zależy od współpracy rodziców ze szkołą.

Na ręce tu obecnej Przewodniczącej Rady Rodziców p. Marzeny Cudak przekazujemy podziękowanie Rodzicom Rad Klasowych w roku szkolnym 2018/19 za pomoc i wsparcie dla szkoły i ufundowanie tak licznych nagród, statuetek i wyróżnień dla naszych uczniów i to takich niestandardowych.

Dzieciom, Uczniom naszej szkoły życzymy szkolnych i osobistych sukcesów. Naszej szkole – nieustannego rozwoju, wysokiego poziomu wiedzy i międzyludzkiej serdeczności.

Fotorelacja z uroczystości? Kliknij w miniaturkę


Zakończenie roku okiem kamer