Uroczyste rozdanie dyplomów i nagród – ogólnopolski konkurs języka angielskiego FOX

Dziś odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Częstochowie. Po raz kolejny nasi uczniowie uzyskali wysokie lokaty w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Podczas spotkania koordynator konkursu p. Ewelina Makowska poinformowała, że nasza szkoła uplasowała się na pierwszym miejscu w powiecie częstochowskim. Jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się z pierwszego miejsca.

Dyplom laureata uzyskał uczeń klasy 4c Hubert Kukuła z wynikiem 100%. Hubert jako jedyny w województwie śląskim uzyskał taki wynik. Hubert otrzymał wspaniałą nagrodę – obóz językowy w Zakopanem.
Wynik bardzo dobry otrzymała uczennica klasy 5c Iga Surlej, a wraz z dyplomem nagrodę – bon do Empiku na kwotę 80 zł. Do konkursu uczniowie zostali przygotowani przez p. Grażynę Markowską.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

aut.  G. Markowska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content