I konkurs logopedyczny

Trudne wyzwanie mieli przed sobą uczestnicy I Szkolnego Konkursu Logopedycznego „Mistrz Giętkiego Języka”,który odbył się 4 czerwca w bibliotece szkolnej.Wzięło w nim udział 14 uczniów z klas 1-6. Zadanie konkursowe polegało na nienagannym przeczytaniu wylosowanego utworu, bez pomyłek, z nienaganną dykcją. Konkursowe prezentacje poprzedziła gimnastyka buzi i języka, którą poprowadziła współorganizatorka konkursu- p.Agnieszka Łakomska. W kategorii klas 1-3 pierwsze miejsce i puchar Mistrza Giętkiego Języka zdobył Filip Merdzik z kl.1a, w kategorii klas 4-6 zwyciężył Mikołaj Adamski z kl.5a i to do jego rąk powędrowało piękne trofeum. Jury, któremu przewodniczyła p.dyrektor Beata Zemła, nagrodziło wszystkich uczestników dyplomami i upominkami. Zapraszamy za rok na drugą edycję konkursu. Już teraz zacznijcie więc ćwiczyć dykcję!

obejrzyj galerię klikając w miniaturkę

aut. A. Łakomska