W dniu 31.05.2019 r wspólnie świętowaliśmy Dzień Rodziny, Dzień Dziecka, Dzień Matki I Ojca. Obchody były bardzo szczególne – Nasi Goście, Dzieci, Młodzież, Nauczyciele odegrali swoje indiańskie role, obchodom towarzyszyły tańce piosenki , radość , uśmiech oraz niezapomniane wrażenia ze wspólnej zabawy. Nasz program artystyczny, taniec indiański był przeplatany licznymi konkursami plastycznymi, olimpiadą sportową , pokazem talentów, mitów greckich, grą w szachy, poszukiwaniem złota, pokazem strażackim, a o wszystkim informował nas Michał Borkowski ustępujący Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Częstochowy. Dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie atrakcji i organizację Pikniku. Nasza wspólna zabawa była podsumowaniem działań w projektach proekologicznych w zakresie edukacji segregowania odpadów. To nasi uczniowie wraz z mieszkańcami Dzielnicy Trzech Wieszczów swoją postawą proekologiczną dali wyraz postępowania w codziennym świadomym działaniu, w każdym mieszkaniu.

Niech wspólnie spędzone chwile jeszcze bardziej nas integrują w kolejnych latach.

aby obejrzeć zdjęcia trzeba kliknąć w miniaturkę

Skip to content