Akcja charytatywna pomóż hospicjum

Ważny jest rodzaj pomocy, którą się ofiaruje, ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce, z jakim tej pomocy się udziela.

Jan Paweł II 

W niedzielę 2 czerwca 2019 roku w całej Częstochowie przeprowadzona została kwesta na rzecz częstochowskiego hospicjum, na którą uczniowie naszej szkoły zostali zgłoszeni przez p. Agnieszkę Garbaciak.
Uczennice z klasy: 7a- Kinga Kromołowska, Klaudia Kmiecik, 7b- Weronika Raszewska, Zofia Gniewek 8a -Zuzanna Misiukiewicz, Maja Klar, pod opieką p.Anny Misiukiewicz brały udział w akcji charytatywnej „Pomóż Hospicjum” przed Kościołem Matki Boskiej Zwycięskiej w Częstochowie.
Dochód został przekazany Stowarzyszeniu Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej na ulicy Krakowskiej 45a w Częstochowie.

aut. A. Misiukiewicz

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content