II Szkolny Konkurs popularyzujący literaturę naszej patronki Marii Kownackiej!

Zbiór pięknych, kolorowych i zabawnych utworów, z możliwością ich wyboru zaprezentowali uczestnicy konkursu: Martyna Kwiatkowska, Wiktoria Strycharczuk, Emil Wrzalik, Mikołaj Kaczmarzyk, Hubert Kukuła, Alicja Ślęzak, Franciszek Czaja, Mateusz Jelonek, Kamil Kula przed organizatorami i Jury konkursowym w osobach- p. Iwona Zakrzewska, p. Ewa Duchnik Dywan, p. Beata Zemła .

Konkurs pozwolił na realizację marzeń artystycznych, pomógł w odkrywaniu zdolności i talentów naszych uczniów a Jury dostarczył wielu refleksji i wzruszeń.

Gratulujemy zwycięzcom :

I miejsce – Hubert Kukuła,

II miejsce – Mikołaj Kaczmarzyk,

III miejsce – Alicja Ślęzak,

wyróżnienia – Emil Wrzalik, Kamil Kula

aby obejrzeć galerię konkursową kliknij w miniaturkę