Na jurajskim szlaku

W dniu 16 maja 2019r. w naszej szkole odbył się I Powiatowy Konkurs Recytatorski Na jurajskim szlaku pod Patronatem Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatury w Częstochowie, we współpracy z Oddziałem Miejskim PTTK w Częstochowie. Konkurs został zorganizowany przez p. Marzenę Łopacińską i p. Renatę Łapetę. W konkursie uczestniczyło 31 uczniów ze szkół: w Brzyszowie oraz Szkoły Podstawowej nr 13, Szkoły Podstawowej nr 16, Szkoły Podstawowej nr 21, Szkoły Podstawowej nr 33, Szkoły Podstawowej nr 34, Szkoły Podstawowej nr 39, Szkoły Podstawowej nr 41. W jury zasiedli: p. Krystyna Więckowska prezes Oddziału Miejskiego PTTK, p. Beata Zemła – dyrektor szkoły, p. Elżbieta Gumuła prezes Jurajskiego Uniwersytetu dla Dzieci i Młodzieży, p. Andrzej Przewłocki – przewodnik PTTK i członek Zarządu Ligi Ochrony Przyrody w Częstochowie.
Jury przyznało następujące miejsca:

Kategoria klas pierwszych:

I miejsce
Konstancja Hołodniuk Szkoła Podstawowa nr 16
Szymon Małolepszy Szkoła Podstawowa nr 33
II miejsce
Julia Kulisiewicz Szkoła Podstawowa nr 39
Emilia Gorgoń Szkoła Podstawowa nr 16
III miejsce
Maria Szymańska Szkoła Podstawowa nr 34
Paulina Wojnowska Szkoła Podstawowa nr 33

Kategoria klas drugich:

I miejsce
Paulina Szymanek Szkoła Podstawowa nr 33
II miejsce
Kacper Kleszcz Szkoła Podstawowa nr 33
III miejsce
Karolina Sukiennik Szkoła Podstawowa w Brzyszowie

Kategoria klas trzecich:

I miejsce
Paulina Królikowska Szkoła Podstawowa w Brzyszowie
II miejsce
Błażej Borowik Szkoła Podstawowa nr 21
III miejsce
Oliwia Purgal Szkoła Podstawowa w Brzyszowie

galeria wyświetli się po kliknięciu w miniaturkę

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content