Wyniki ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego FOX

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w prestiżowym konkursie z języka angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej oraz Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Jesteśmy szczególnie dumni bo po raz kolejny nasza szkoła uplasowała się na pierwszym miejscu w powiecie częstochowskim. Organizatorem konkursu w naszej szkole jest p. Grażyna Markowska.

Miło nam poinformować, iż dwóch uczniów naszej szkoły uzyskało bardzo wysokie wyniki w konkursie. Hubert Kukuła z klasy 4c zasługuje na szczególne gratulacje, za uzyskanie tytułu laureata konkursu, oraz zdobycie głównej nagrody w konkursie, jaką jest udział w obozie językowym w Zakopanem. Hubert jest jedynym uczniem w województwie śląskim, który napisał konkurs na 100%.

Iga Surlej– uczennica klasy 5c uzyskała wynik bardzo dobry, gratulacje!

Hubert i Iga zostali zaproszeni na uroczyste rozdanie dyplomów i nagród w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Częstochowie.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i życzymy powodzenia w następnym roku!

aut. Grażyna Markowska