Święto Ziemi

To proekologiczne święto zostało ustanowione po to, aby uświadomić nam wszystkim jak kruchy jest ekosystem Ziemi i jak łatwo go naruszyć, np. poprzez nadmierną eksploatację zasobów naturalnych. Na tą problematykę – dymy, spaliny, ścieki i góra śmieci co nas szpeci. – uwagę zwrócili uczniowie klasy 1-3 w przygotowanym, właśnie z okazji Święta Ziemi, programie ekologicznym. Uczniowie składali życzenia Matce Ziemi – Gai, były piosenki na jej święto, także plakaty z deklaracjami ochrony jej zasobów, piękne i pomysłowe, a w dodatku jak świetnie zaprezentowane przez Wykonawców! Dziękujemy uczniom klas 1-3 za wspaniałe występy i organizatorom wychowawcom uczniów klas młodszych, szczególnie p. Marzenie Łopacińskiej.

galeria otworzy się po kliknięciu miniaturki

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content