Komers naszych ósmoklasistów – pierwszy raz!

I tak uczniom klas ósmych czas wspólnie spędzony w naszej szkole, na nauce i zabawie minął bardzo szybko. Przed nimi nowa szkoła, nowi nauczyciele, nowi koledzy, ale zanim rozstaną się z nami już zupełnie w czerwcu, odbyła się ich ostatnia wspólna zabawa zwana komersem. Uroczystość miała miejsce w dniu 26 kwietnia w pięknych wnętrzach restauracji Złote Arkady. Po oficjalnym otwarciu balu przez dyrektora szkoły p. Beatę Zemłę uczniowie rozpoczęli polonezem wesołe zabawy i tańce. W uroczystości uczestniczyli Uczniowie oraz liczne grono ich Rodziców, a organizatorzy p. Karolina Trójczak, p. Małgorzata Kochańska, p. Monika Merdzik postarały się aby wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni, syci i zachowali wyjątkowe wspomnienia. Dziękujemy!!!

Aby obejrzeć galerię wystarczy kliknąć miniaturkę