Komers naszych ósmoklasistów – pierwszy raz!

I tak uczniom klas ósmych czas wspólnie spędzony w naszej szkole, na nauce i zabawie minął bardzo szybko. Przed nimi nowa szkoła, nowi nauczyciele, nowi koledzy, ale zanim rozstaną się z nami już zupełnie w czerwcu, odbyła się ich ostatnia wspólna zabawa zwana komersem. Uroczystość miała miejsce w dniu 26 kwietnia w pięknych wnętrzach restauracji Złote Arkady. Po oficjalnym otwarciu balu przez dyrektora szkoły p. Beatę Zemłę uczniowie rozpoczęli polonezem wesołe zabawy i tańce. W uroczystości uczestniczyli Uczniowie oraz liczne grono ich Rodziców, a organizatorzy p. Karolina Trójczak, p. Małgorzata Kochańska, p. Monika Merdzik postarały się aby wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni, syci i zachowali wyjątkowe wspomnienia. Dziękujemy!!!

Aby obejrzeć galerię wystarczy kliknąć miniaturkę

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content