Warsztaty na Politechnice Częstochowskiej

W dniu 5 kwietnia uczniowie klasy 1a brali udział w warsztatach na Politechnice Częstochowskiej : Broniła, czyli owady dla ciekawych, Badaj świat łazikiem marsjańskim, Poleć  dronem oraz Sitodruk.  Uczniowie mieli okazję zobaczyć budowę owadów, pajęczaków, ale również mogli sterować robotami, dronem,  łazikiem jak również w pracowni polimerycznej wcielić się w rolę drukarza,  drukując koszulkę z logo uczelni. Będąc na Politechnice obserwowali pracę wykładowców, ale również zajęcia studentów. Może udział w takich warsztatach zainspirują uczniów, aby w przyszłości poszerzać swoją wiedzę na Politechnice Częstochowskiej. Serdecznie dziękujemy za możliwość udziału  w warsztatach p.Agnieszce Widawskiej-Stanisz .