Sukcesy naszych sportowców

W dniu 20.03.2019 r. uczennice i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach lekkoatletycznych w hali. Zawody odbyły się w pięciu konkurencjach 60 m,300 m, 600 m,rzut piłka lekarską i trójskok.
Dziewczęta w składzie Julia Jasińska, Wiktoria Podsiedlik, Gajos Anna, Cekus Paulina i Maja Klar zajęły IX miejsce. Maja Klar indywidualnie w konkurencji rzutu piłką lekarską zajęła III miejsce.

Chłopcy w składzie Mateusz Dawiskiba, Bartłomiej Ziębiński, Marek Chruściel, Mateusz Aleksandrowicz i Cyprian Ligorowski zdobywając indywidualnie Mateusz Dawiskiba I miejsce na 60 m, Bartłomiej Ziębiński IV miejsce na 300 m,Marek Chruściel I miejsce na 600 m, Mateusz Aleksandrowicz VIII miejsce w rzucie piłką lekarską i Cyprian Ligorowski IX miejsce w trójskoku zdobyli Mistrzostwo Częstochowy.

Serdecznie gratulujemy – nauczyciele wychowania fizycznego