Wiosenne inspiracje z Osikową Doliną

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza uczniów klas I – VIII szkół podstawowych do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Wiosenne inspiracje z Osikową Doliną”.

Honorowym Patronatem konkurs objęli: Pani Jadwiga Wiśniewska, poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Pan Jacek Ślęczka, Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy.

Termin i miejsce Konkursu: 26 kwietnia 2019 r., godz. 10.00, RODN „WOM” w Częstochowie,  Al. Jana Pawła II 126/130, sale: 231, 236, 237.

Na stronie internetowej RODN „WOM” w Częstochowie pod adresem – https://www.womczest.edu.pl/new/powiatowy-konkurs-plastyczny-wiosenne-inspiracje-z-osikowa-dolina/  znajdują się wszystkie informacje o konkursie.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top