Tajemnicza szafa

Uczniowie klasy V a, po omówieniu książki „Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i  stara szafa” wzięli udział w pewnym projekcie. Zadanie uczniów polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu niezwykłej szafy, w której mieli umieścić wiadomości o lekturze, ciekawostki, zagadki lub zadania. Projekt mogli wykonać dowolnie razem lub indywidualnie, ograniczała ich tylko własna wyobraźnia.

Efekty pracy są zdumiewające. Uczniowie bardzo starannie podeszli do zadania. Ich prace charakteryzują się ogromną fantazją i pomysłowością. Pomysłodawcą tej wystawy i prac projektowej jest wychowawczyni klasy V b – p. Iwona Będkowska. Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć „tajemnicze szafy” zapraszamy na wystawę przy sali nr 12.

 Jest to z pewnością okazja, by znaleźć się na moment w niezwykłej krainie Narnii.