Szkoła Podstawowa nr 33- otwarta dla przyszłych uczniów klas pierwszych

W dniu 07.03. 2019 r. odbył się Dzień Otwarty dla rodziców i dzieci przyszłych klasach pierwszych. To było już kolejne spotkanie z naszymi Przedszkolakami. Pierwszy raz odwiedzili nas w okresie Mikołajek, gdzie uczniowie szkoły wystąpili z  inscenizacją bajki oraz z warsztatami edukacyjnymi Wszyscy Goście wyszli z podarunkami tz.„świąteczną paczką”. Teraz organizatorzy chcieli pokazać dzieciom siedmioletnim jak wygląda nasza szkoła, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można tu spędzić czas. Spotkanie rozpoczęła dyrektor szkoły p. Beata Zemła, która przywitała przybyłych gości. Na początek przedszkolaki wraz z rodzicami obejrzały przedstawienie pt.„Złota Rybka” w wykonaniu uczniów klasy 2b przygotowane pod kierunkiem p. Marzeny Łopacińskiej wraz ze starannie wykonaną choreografią i dekoracją. Następnie rodzice wraz z Dziećmi wyruszyli w podróż „pociągiem” odwiedzając sąsiedzkie kraje. „Maszynistka” p. Emilia Ciosek Szczęsna zwiedziła z Gośćmi Rosję, Austrię, Niemcy, Włochy. Następnie dzieci zmierzyły się w rywalizacji sportowej pod kierunkiem p. Małgorzaty Zagórskiej, p. Małgorzaty Górskiej, p. Renaty Łapety. Dużym zainteresowaniem rodziców i ich dzieci cieszyła się prezentacja multimedialna promująca naszą szkołę z wykorzystaniem ekranów interaktywnych przygotowana i przedstawiona przez p. Martę Kaliszuk oraz liczne konkursy logicznego myślenia i sprawności, promujące ekologię czyli naszą szkołę eco & fit, zorganizowane przez p. Annę Roskosz, p. Iwonę Będkowską , p. Justynę Bartosik . Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonywały prace z origami pod bacznym okiem p. Zdzisławy Kamińskiej. Ostatnią częścią spotkania był spacer po szkole. Rodzice oraz dzieci oglądali klasy edukacji wczesnoszkolnej, świetlicę, jadalnię, pracownię komputerową oraz bibliotekę – nasze centrum multimedialne, gabinet dyrektora. Każde dziecko otrzymało piernikowe serduszko z wylukrowaną nazwą szkoły – SP 33, upieczone przez p. Marzenę Łopacińską, długopisy reklamowe szkoły, zakładki – linijki, ulotki informacyjne.

Dziękujemy Wam za przyjęcie naszego zaproszenia i czekamy na Was we wrześniu 2019 roku.galeria zdjęć dostępna po kliknięciu w miniaturkę

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content