Zumba w naszej szkole – jest fit!

W dniu 06.03.2019 r w naszej szkole odbyły się zajęcia muzyczno- ruchowe- Zumba dla naszych uczniów. Wszyscy uczniowie klas 1-8  chętnie uczestniczyli w tych wspólnych wygibasach. Przepis na dobrą zabawę był prosty: rytmiczna muzyka, sportowy strój i dobry nastrój. Zumba to połączenie fitnessu i tańca zainspirowane latynoskimi rytmami. Proste kroki i porywająca muzyka zachęcają wszystkich do ruchowej aktywności, a w efekcie do dbania o sylwetkę. Każdy ćwiczył na miarę swoich możliwości, wszyscy świetnie się bawili i integrowali pod opieką Pani Olgi – instruktorki fitness, co można zobaczyć w galerii. Inspiratorką i organizatorką tak wspaniałych zajęć dla całej społeczności szkolnej była p. Marzena Łopacińska.

aby obejrzeć galerię kliknij w zdjęcie