Konkurs na komiks pt. Bezpieczny internet-działajmy razem!

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie zaprasza do udziału w międzyszkolnym konkursie na komiks pt. Bezpieczny internet – działajmy razem!,organizowanym w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu obchodzonego 5 lutego.  Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych miasta Częstochowy, powiatu częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego i myszkowskiego. Celem  konkursu jest zachęcanie uczniów do pracy twórczej, zdobycie wiedzy związanej z tworzeniem komiksu oraz dotyczącej bezpiecznego poruszania się w cyberprzestrzeni, rozbudzanie indywidualnych zdolności i zainteresowań dzieci i młodzieży oraz rozwijanie ich umiejętności literackich i plastycznych.

Zadaniem uczestnika konkursu będzie opracowanie i wykonanie komiksu dotyczącego promowania zasad bezpiecznego zachowania w Internecie i przeciwdziałania cyberprzemocy.

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach: klasy I-IV i klasy V-VIII szkoły podstawowej.

W załączeniu regulamin i karta zgłoszenia do konkursu pliki do pobrania

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top