Wspólne kolędowanie

21 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek. Była to swoistego rodzaju prezentacja talentów wokalno-teatralnych naszych uczniów przed szeroką publicznością złożoną z Rodziców, Dziadków i Przyjaciół szkoły. Uczniowie klas starszych i uczniowie klas 2a, 2b oraz 3a, przygotowali muzycznie i scenicznie aranżację świątecznych utworów i pięknych Jasełek bożonarodzeniowych. Na wyjątkowy klimat imprezy złożyły się: wypełniona po brzegi życzliwymi odbiorcami sala, świąteczne dekoracje, pyszne wypieki przygotowane przez rodziców naszych uczniów, przeniknięte atmosferą świąt dzieci, magia świateł, wydobywających kolejne sceny z otaczającego mroku. Nadrzędnym celem koncertu było kultywowanie polskiej tradycji wspólnego kolędowania. Przede wszystkim jednak była to doskonała okazja do spotkania się w tak licznym i wyjątkowym gronie.

Serdeczne podziękowania składamy organizatorom Koncertu Kolęd i Pastorałek – wspaniałym Uczniom, p. Marzenie Łopacińskiej, p. Elżbiecie Barteckiej, p. Dorocie Salwie, p. Zdzisławie Kamińskiej, p. Joannie Ginalskiej, p. Bartłomiejowi Olszewskiemu.

Podczas koncertu trwała, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem, wystawa świątecznych ozdób i dekoracji.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content