Owocowy dzień

Nasza szkoła uczestniczyła w akcji promującej zdrowe nawyki żywieniowe. W dniu 12.12.2018 r. mieliśmy przyjemność gościć panią dietetyk z Naturhouse Częstochowa, która zorganizowała warsztaty dla uczniów klas ósmych, mające na celu poprawienie zdrowia i samopoczucia uczniów, ich kondycji fizycznej oraz promocję zdrowego stylu życia. Uczniowie pozostałych klas uczestniczyli w warsztatach kulinarnych- masterchef, przygotowując cuda owocowe. W tej trudnej konkurencji najlepsi okazali się uczniowie klasy 4c, na pozycji drugiej uczniowie klasy 6b, a na trzeciej – klasa 8b. Wszystkim uczestnikom gratulujemy tak kreatywnych pomysłów kulinarnych do naśladowania. Organizatorami Owocowego dnia w naszej szkole były: p. Danuta Najdek-Białas, p. Alina Kroszowska, p. Jolanta Matloch.