Mikołajki dla Przedszkoli

W środę 12 grudnia 2018 r. Przedszkolaki z Miejskich Przedszkoli  27, 35 i 26 odwiedziły nasza szkołę. Celem ich wizyty było bliższe poznanie szkoły, do której dzieci będą uczęszczać po ukończeniu przedszkola. Nasi Goście zostali bardzo miło przyjęci. Mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach warsztatowych na temat świątecznych zwyczajów. Warsztaty przygotowały dla nich p. Marzena Łopacińska, p. Dorota Salwa, p. Zdzisława Kamińska, p. Małgorzata Górska, p. Renata Kaczmarczyk. Przedszkolaki zwiedziły sale lekcyjne, salę gimnastyczną, bibliotekę, stołówkę. Największe emocje u naszych gości wzbudziła inscenizacja Smutnego Mikołaja w języku angielskim, w wykonaniu uczniów klas 2a i 2b pod opieką p. Joanny Wojtysiak i p. Beaty Putowskiej oraz bajka pod tytułem W poszukiwaniu zaginionej paczki w wykonaniu starszych kolegów według scenariusza p. Iwony Będkowskiej, p. Marty Kaliszuk, p. Justyny Bartosik. Wszystkim organizatorom dzisiejszej uroczystości serdecznie dziękujemy.
Przed opuszczeniem naszej szkoły przedszkolaki zostały obdarowane pięknymi paczkami od św. Mikołaja i upominkami przygotowanymi przez uczniów klas 2b i 2a.

Dla maluchów wizyta była nie lada przeżyciem, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Odwiedziny miały na celu adaptację i integrację przedszkolaków z naszą szkołą jako przyszłych uczniów klas I. Zatem zapraszamy do naszej szkoły!