Mikołajki 2018

W oczekiwaniu na święta i Nowy Rok w dniu 04.12.2018 r. przyjechał do nas Mikołaj. Tego wspaniałego, dobrodusznego, kochającego wszystkie dzieci – Mikołaja zaprosili pracownicy Spółdzielni mieszkaniowej Śródmiejska, których powitała dyrektor szkoły – Beata Zemła. Pan Bogusław Puch – prezes, p. Sylwia Matyjaszczyk, p. Robert Komender i wszyscy pracownicy Spółdzielni. To oni przyczynili się do ufundowania wspaniałych prezentów, aby w tym wyjątkowym dniu, żadne dziecko nie było smutne i miało uśmiech na twarzy. Tam gdzie jest Mikołaj, jest miłość i tyle razy ile człowiek kocha, tyle razy przychodzi Mikołaj. Niech ten dzisiejszy dzień będzie pełen wyjątkowych zdarzeń, które staną się oazą spokoju, radości, życzę niezwykłych chwil w święta i blasku w Nowym Roku, mówiła dyrektor szkoły. Dziękuję wspaniałym Uczniom szkoły i nauczycielom, p. Marcie Kaliszuk, p. Iwonie Będkowskiej, p. Justynie Bartosik za aranżacje, przygotowanie i dbałość o każdy szczegół dekoracji świątecznych i cudowne przedstawienie – W poszukiwaniu zaginionej paczki. Przedstawienie będą mogli obejrzeć wszyscy uczniowie naszej szkoły w dniu 05.12.2018 r.

Aby zobaczyć zdjęcia w galerii, kliknij w miniaturkę

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content