Sukces w Wojewódzkim Konkursie Moja Niepodległa. Mamy I i II miejsce!
Uczniowie klasy 7b wzięli udział i zajęli dwa pierwsze miejsca w Wojewódzkim Konkursie „Moja Niepodległa” na wykonanie lapbooka pod tym samym tytułem. Uczniowie pracowali pod opieką p. Iwony Będkowskiej i p. Anny Roskosz. Celem konkursu było między innymi uczczenie obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zachęcenie uczniów do refleksji nad przeszłością. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 im. K. Miarki w Rydułtowach. Po zapoznaniu się z wszystkimi zgłoszonymi na konkurs lapbookami komisja wyłoniła laureatów i przekazała wyniki konkursu do naszej szkoły:
Kategoria konkursu: uczniowie klasy VII-VIII:

I miejsce Wiktor Krocz,

II miejsceWeronika Raszewska.

Dyplomy oraz nagrody książkowe zostały wręczone w poniedziałek 17 grudnia.
Weroniko! Wiktorze! Gratulacje!

Opiekunowie konkursu – p.I.Będkowska i p. A. Roskosz.

Skip to content