Jubileusz szkoły to okazja do wspomnień

Jubileusz Szkoły to okazja do wspomnień, które choć minione zawsze pozostają w pamięci, chociaż czas je porządkuje, to dźwięk szkolnego dzwonka przywołuje ponownie. Jubileusz 55 lecia szkoły to ważna chwila dla  wszystkich, to zapisane kartki historii, to w 1963 r. pan Jan Szaraniec rozpoczął budowę naszej szkoły. Jest okazją do osobistego zmierzenia się z jej tradycją, systemem wartości i wypracowaną renomą. Każdy jubileusz to połączenie tradycji z nowoczesnością, doświadczenia z młodością, stworzona przez pokolenia wspaniałych uczniów i ich rodziców, nauczycieli, którzy oddali szkole swoje umiejętności, entuzjazm i serce. Jubileusz 55 – lecia przypomina, że w naszej szkole najważniejszy zawsze jest uczeń, duszą Szkoły – nauczyciel, a dumą – jej absolwenci. Dyrektor szkoły Beata Zemła dziękowała Wszystkim za okazany związek uczuciowy ze szkołą. Jednak szczególne podziękowania skierowała do wspaniałych pedagogów, którzy tworzyli historię szkoły i dorobek wielu pokoleń, którzy niezwykłą postawą, zaangażowaniem, twórczym talentem pedagogicznym utorowali drogę do dzisiejszych sukcesów Szkoły. Dyrektor szkoły wyraziła uznanie dla wysiłku  dyrektorów tej szkoły: p. Jan Szaraniec, p. Bogusław Matloch, p. Zofia Grochulska, p. Maria Woźna, p. Jadwiga Miller, p. Małgorzata Zawada, pierwszych nauczycieli dla byłych i obecnych pedagogów, pracowników szkoły, dla wszystkich rodziców i absolwentów za wszystko co powstawało i powstaje, za wspólne działania dla dobra uczniów i całego środowiska. Jestem przekonana, że to co najlepsze i najpiękniejsze jest jeszcze przed nami, ale jednak dziś skupmy się na przeszłości naszej szkoły, ponieważ wyznacza ona także naszą przyszłość.

Aby obejrzeć galerię, kliknij poniższe zdjęcie

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content