Maciek zdobył I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

W październiku uczeń klasy 7b – Maciej Rogoziński zajął I miejscePowiatowym Konkursie Recytatorskim Poetyckie Krajobrazy, poświęconym poezji Zbigniewa Herberta.
W konkursie zorganizowanym przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną RODN „WOM” w Częstochowie, pod honorowym patronatem Starosty Częstochowskiego oraz Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Częstochowie, wzięło udział kilkunastu uczniów z siódmych i ósmych klas szkół podstawowych oraz trzecich klas gimnazjów miasta Częstochowy i powiatu częstochowskiego.
Wspaniałą interpretacją utworu Pan Cogito o cnocie Maciek po raz kolejny udowodnił, że jest doskonałym recytatorem i zasługuje na najwyższe wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy Mu kolejnego sukcesu!

aut. I. Będkowska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content