Maciek zdobył I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

W październiku uczeń klasy 7b – Maciej Rogoziński zajął I miejscePowiatowym Konkursie Recytatorskim Poetyckie Krajobrazy, poświęconym poezji Zbigniewa Herberta.
W konkursie zorganizowanym przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną RODN „WOM” w Częstochowie, pod honorowym patronatem Starosty Częstochowskiego oraz Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Częstochowie, wzięło udział kilkunastu uczniów z siódmych i ósmych klas szkół podstawowych oraz trzecich klas gimnazjów miasta Częstochowy i powiatu częstochowskiego.
Wspaniałą interpretacją utworu Pan Cogito o cnocie Maciek po raz kolejny udowodnił, że jest doskonałym recytatorem i zasługuje na najwyższe wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy Mu kolejnego sukcesu!

aut. I. Będkowska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top