Akcja Rekord dla Niepodległej Razem świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości!

W piątek, 9 listopada 2018 roku, nasza szkoła odpowiedziała na zaproszenie Minister Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej i włączyła się w akcję Rekord dla Niepodległej. O symbolicznej godzinie 11:11 uczniowie klas 1-8 wraz z dyrekcją szkoły i nauczycielami odśpiewali 4-zwrotki Mazurka Dąbrowskiego w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym samym czasie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą śpiewały hymn Polski. To niezwykłe świętowanie!

aut. E. Bartecka, A. Roskosz