Radiowęzeł

Szkolny radiowęzeł działa w naszej szkole od zeszłego roku szkolnego.Audycje odbywają się w każdy czwartek podczas zajęć godziny wychowawczej. W miesiącu wrześniu odbyło się głosowanie na nazwę szkolnego radia.Najwięcej głosów otrzymała nazwa RMF SP33 Podczas audycji zawsze przekazujemy bieżące sprawy szkolne oraz audycje tematyczne związane z aktualnymi uroczystościami : Dzień Chłopaka ,Dzień Nauczyciela ,rocznica Pontyfikatu Papieża Jana Pawła II.
Zawsze staramy się być w centrum wydarzeń informując o konkursach, projektach , wycieczkach czy tez o zasadach np.używania telefonów komórkowych – co uczyniliśmy podczas audycji 18 października 2018.
Zapraszamy do śledzenia informacji szkolnego radia RMF SP 33 na stronie internetowej szkoły.

aut. J. Wojtysiak

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content