Startujemy z akcją Mamy Niepodległą!

Nasza szkoła przystąpiła do akcji społecznej organizowanej przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku Mamy Niepodległą! Akcja objęta jest Patronatem Narodowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości, patronatem honorowym Marszałka Sejmu RP Pana Marka Kuchcińskiego i patronatem medialnym Polskiego Radia S.A. Wspólnie z organizatorami zapraszamy do radosnego świętowania Niepodległości poprzez wysłanie symbolicznej kartki pocztowej do  bliskich i znajomych. W tym roku uczniowie klas 1-8 naszej szkoły wypełnią i wyślą tradycyjną pocztą 300 bezpłatnych, tradycyjnych kartek do swoich bliskich z życzeniami i pozdrowieniami. Można również wysłać e-kartki.
Świętujmy razem– mamy Niepodległą!

Mamy Niepodległą! Akcja jest skierowana do osób w każdym wieku i o różnych poglądach w całej Polsce. Każda z edycji to trzy różne projekty kartek okolicznościowych autorstwa znanych artystów. Radosne świętowanie uwalnia pozytywne emocje, promuje nowoczesny patriotyzm, integruje społeczności lokalne, a przede wszystkim to setki tysięcy wysłanych życzeń i uśmiechów na twarzach ich odbiorców.

muzeumpilsudski.pl

Zapraszamy wszystkich do radosnego świętowania Niepodległości!

koordynator akcji – Anna Roskosz

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content