Samorząd 2017/18

W dniu 13 lutego 2018 przedstawiciele Samorzadu Uczniowskiego SP 33:Julia Stachowska ,Zofia Gniewek i Kamil Będkowski wraz z opiekunem Joanną Wojtysiak uczestniczyli w spotkaniu w Ratuszu miejskim z gośćmi z Izraela z P.Anną Azari -Ambasadorem Izraela w Polsce ,P Zygmuntem Rolatem -Honorowym Obywatelem Miasta Częstochowy oraz Alon Goldman -Przewodniczącym Związku Żydów Częstochowskich. Młodzież miała okazję obejrzenia prezentacji w j.polskim i j.angielskim poświęconej współpracy edukacyjnej między Polską a Izraelem.Celem spotkania było zachęcenie młodzieży z obu krajów do wzajemnych kontaktów ,prezentowania swojej kultury oraz wymiany doświadczeń.Podczas prywatnej rozmowy w j.angielskim mieliśmy okazję do wysłuchania wspomnień Gości oraz wielu serdeczności skierowanej do naszych uczniów i polskiej młodzieży.

Nasi Uczniowie w finale „Nakrętkowej Częstochowy” zaprezentowali się naaajlepiej, co widać na załączonych zdjęciach. Pozdrawiamy Was serdecznie: Julkę, Zosię, Kacpra i Panią Joannę Wojtysiak

Cały artykuł na stronie Urzędu Miasta

Samorząd Uczniowski bieżącego roku szkolnego:

Przewodnicząca: Julia Stachowska kl 7 b

Zastępca: Kacper Sztencel kl 5 a

Sekretarz: Kamil Będkowski kl 6 a

Członkowie Samorządu Uczniowskiego – Zofia Gniewek i Wiktor Krocz kl 6 b
tak przebiegały nasze wybory samorządowe