Nasze pływaczki 2017/18

Tym razem biegi

Uczennice naszej szkoły Zuzanna Gradoń oraz Maja Gradoń brały udział w XXV Ogólnopolskim Biegu Krzepkich. W kategorii wiekowej klas 3-4 na 400 m Zuzanna zajęła III miejsce, w kategorii wiekowej klas 1-3 na 200m, Maja zdobyła I miejsce . Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych uczennic. Serdeczne gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasza Maja Gradoń z klasy 1a

Wykazuje siłę charakteru, siłę woli i motywację do dalszych działań. Nietrudne są dla niej wyzwania sportowe. To zdobywczyni wielu nagród, zawsze na podium. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Zwycięstwa Mai

Gratulujemy i jesteśmy bardzo dumni z kolejnych zwycięstw naszej Pływaczki. W Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy, Maja okazała się niezawodna w stylu dowolnym i grzbietowym. Brawo Maja!

Pierwsze miejsca dla Zuzi i Mai

Kolejne sukcesy Naszych Uczennic, Zuzia i Maja Gradoń ponownie w czołówce zwycięzców „Biegu dzieci” na 1 i 2 miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasza Najlepsza Pływaczka

Uczennica klasy 1a Maja Gradoń okazała się najlepszą pływaczką Mikołajkowego Mitingu Pływackiego. Zajęła I miejsce w pływaniu stylem dowolnym i w stylem grzbietowym. Brawo! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

 

Nasze Uczennice zwyciężczyniami zawodów pływackich

Maja Gradoń została najmłodszą zawodniczką Ogólnopolskich Zawodów Dzieci w Dwuboju Nowoczesnym, a w IV Jesiennych Zawodach Pływackich na dystansie 25 metrów stylem dowolnym zajęła 1 miejsce.

Maja jest uczennicą klasy pierwszej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów Mai oraz Zuzannie uczennicy klasy trzeciej.

 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content