Patriotyzm bliżej ucznia

Na stronie internetowej Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli WOM działa galeria zdjęć zatytułowana Patriotyzm bliżej ucznia – patriotyczna wizytówka przedszkola, szkoły, placówki. Ekspozycja prezentuje blisko 200 zdjęć wykonanych przez nauczycieli i uczniów w placówkach z terenu Częstochowy oraz powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego. Nasz szkolny kącik patriotyczny też się tam znalazł! Zapraszamy do zwiedzania galerii.

Wystawa „Patriotyzm bliżej ucznia – patriotyczna wizytówka przedszkola/szkoły/placówki” składająca się ze 189 zdjęć przedstawiających patriotyczną przestrzeń w szkołach i placówkach. Ekspozycja w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie podczas konferencji inaugurującej obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości której organizatorem była Delegatura Kuratorium Oświaty w Częstochowie.